Dnes je pátek 5.března svátek má Kazimír zítra Miroslav  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Informace GDPR
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Veřejné zakázky
 Archiv


00542874    

Hlášení obce 


Obci se podařilo zakoupit omezené množství respirátorů. Dnes byly do vašich schránek rozneseny v Horních Dohalicích na Dohaličkách a „Sídlišti“. Zítra budou rozneseny ve zbývajících částech obce. Prosím vyzvedněte si respirátory včas ze svých schránek. Děkujeme.

Ordinace MUDR. M.KLoduové zahájila očkování  vakcínou AstraZeneca, proti kovidové infekci.  Zatím je možné očkovat pouze pacienty ve věku 70 let a vyšším. Prosím všechny zájemce pouze těchto věkových kategorií, aby se paní MUDr. telefonicky kontaktovali, v co nejkratší době.

Zastupitelé obce Dohalice si Vás dovolují pozvat na 15. Veřejné zasedání zastupitelů obce Dohalice, které se koná v pondělí 8.3.2021 a to již od 16:00 v Hospůdce u Jonešů. Případnou změnu místa konání nebo další podrobnosti oznámíme rozhlasem a na webových stránkách obce.

Dovolujeme si oznámit že v současné době, a to každé pondělí od 16:00 do 20:00 a každou středu od 8:00 do 16:00, lze hradit poplatky za svoz odpadu a za psy. Poplatky je nutné uhradit a vylepit novou nálepku, nejpozději do konce března 2021. Po tomto termínu nebudou řádně označené popelnice vyvezeny.

Vážení spoluobčané chtěl bych Vám touto cestou za zastupitele obce Dohalice popřát příjemné prožití Vánočních svátků a v novém roce hodně štěstí zdraví a spokojenosti.

I v této nelehké době se podařilo díky obětavým lidem z naší obce obstarat pro naší farnost Betlémské světlo. Betlémské světlo bude k dispozici v předsíni kostela na Dohaličkách ve dnech 23. a 24. 12. vždy od 9 do 18 hodin. Děkujeme.Jestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 8 a 5

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice a nebude dále zpracovávána.

V případě že chcete zasílání ukončit,
kontaktujte Obecní úřad z emailové adresy na kterou chcete zasílání zrušit.