Dnes je pondělí 19.srpna svátek má Ludvík zítra Bernard  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Informace GDPR
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Veřejné zakázky
 Úvod


00511724    

Hlášení obce 


Obecní úřad Dohalice oznamuje občanům, že bude v termínu od 19.8. do 26.8. 2019 úplná uzavírka silnice mezi Dohalicemi a Sadovou, z důvodu provádění stavebních prací v souvislosti s překopem vodovodní přípojky u nového areálu firmy Lindr.

Obec Sadová srdečně zve na koncert Dechového orchestru města Hradec Králové. Akce se koná v sobotu 10.8.2019 u Obecního úřadu v Sadové. Vstupné je dobrovolné, po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení.

TJ Sokol Dohalice si vás dovoluje pozvat na mezinárodní turnaj mládeže v kopané „O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ“, který se uskuteční tento víkend 3. - 4. srpna od 8:30 na fotbalovém hřišti v Dohalicích za účasti týmů jako je Sparta Praha, Olomouc, Jablonec,Vítkovice, Pardubice, Zlín, Písek, Příbram, Bratislava, Nitra a Trnava. Občerstvení v areálu TJ Sokol Dohalice zajištěno

Z důvodu dovolené budou v týdnu od 29.7. do 2.8.2019 úřední hodiny na obecním úřadě v Dohalicích pouze v pondělí 29.7. od 18:00 do 18:45.

Zastupitelé obce Dohalice si Vás dovolují pozvat na 5. Veřejné zasedání Zastupitelstva obce, které se koná v pondělí 29.7.2019 od 19:00 v Hospůdce u Jonešů.

Na základě opětovného nerespektování zákazu vhazování roští a dřeva do kontejnerů na bioodpad, důrazně upozorňujeme občany, kteří nerespektují tento zákaz, že je nutné roští, větve a dřevní hmotu bez dalších příměsí odvážet na k tomu určené místo v Sadové. V případě, že nebude dodržováno toto pravidlo budeme muset přistoupit k opatřením, která omezí přístup ke kontejnerům v libovolném čase nebo budeme muset přistoupit k jiné variantě řešení likvidace biodpadu, což samozřejmě přinese zvýšené finanční náklady obce, nutnosti skladování odpadu v domácnostech apod. František PetříkJestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 2 a 1

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice a nebude dále zpracovávána.

V případě že chcete zasílání ukončit,
kontaktujte Obecní úřad z emailové adresy na kterou chcete zasílání zrušit.