Dnes je úterý 29.září svátek má Michal zítra Jeroným  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Informace GDPR
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Veřejné zakázky
 Archiv


00533511    

Hlášení obce 


Od čtvrtka 24.9.2020 do úterý 29.9.2020 bude na dvoře u ZŠ Dohalice přistaven kontejner na starý papír. Z důvodu, že je vykupován pouze novinový papír, letáky apod., Vás žádáme o úkládání kartonového papíru odděleně od novinového, tedy mimo kontejner. Brána i branka budou po uvedenou dobu odemčeny. Děkujeme. Oznámení o přechodném omezení dopravy na silnici III. Třídy 32340 před pozemkem p.č. 285/3 v blízkosti sokolovny a bytovek. V období od 25.9.2020 do 27.9.2020 bude v uvedeném úseku několika desítek metrů doprava svedena do jednoho jízdního pruhu o šířce cca 3m. Žádáme Vás o respektování dopravního značení a zvýšené opatrnosti v tomto úseku. Děkujeme.

Spolu se svozovou službou se omlouváme za chybný srpnový termín svozu plastů. Svoz by měl být uskutečněn v pondělí nebo v úterý příští týden. Pokud se nepodaří v těchto dnech svoz zajistit budeme Vás informovat.

Obec Dohalice Vás srdečně zve na V. ročník „Pěšky i na kole kolem Dohalic“. Akce se koná v sobotu 5.9.2020, start je na Dohaličkách u kostela od 14:00 do 15:00 hod., cíl u sokolovny v Dohalicích. Každý účastník obdrží při startu věcnou cenu, posilnit se bude možné pekařskými dobrotami našich žen. Připraveny jsou tentokrát čtyři trasy 6, 14, 30 a 31 km pro horská kola. Startovné: 30,- Kč, rodinný balíček 60,- Kč.Po zakončení tour Vás zveme na posezení při reprodukované hudbě, dobrém jídle a pití u sokolovny.

Myslivecký spolek Hvězda Mžany pořádá v sobotu 5.9.2020 „Myslivecký den“ v myslivecké klubovně ve Mžanech. Zahájení v 10:00. Během celého dne je pro širokou veřejnost připraveno bohaté občerstvení, včetně mysliveckého menu z naší kuchyně. Doprovodným programem mysliveckého dne jsou soutěže pro děti, od 11:00 ukázky výcviku psů, ve 13:00 ukázky výcviku dravců. Myslivecký spolek zve širokou veřejnost.

Obec Sadová Vás srdečně zve na „Dětský den“, který se koná 29.8.2020 od 14:00 u hřiště v Sadové. Na dětský den tradičně naváže „Sousedské posezení“ s písničkami na přání. Celý den bude připraveno bohaté občerstvení. Těšíme se na Vás!

V pondělí 31.srpna přijede do Dohalic pojízdná lékařská ambulance. Stát bude v 15 hodin u obecního úřadu. V rámci preventivního vyšetření si můžete nechat změřit tlak, cholesterol a cukr v krvi a s profesorem Malým z fakultní nemocnice v Hradci Králové probrat váš zdravotní stav. Zároveň dostanete dezinfekční gel jako dárek.Jestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 1 a 3

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice a nebude dále zpracovávána.

V případě že chcete zasílání ukončit,
kontaktujte Obecní úřad z emailové adresy na kterou chcete zasílání zrušit.