Dnes je neděle 16.června svátek má Zbyněk zítra Adolf  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Informace GDPR
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Veřejné zakázky
 Úvod


00499420    

Hlášení obce 


Sbor dobrovolných hasičů v Dohalicích pořádá v sobotu dne 8.6.2019 v 9 hodin Sběr starého železa.Šrot nepřipravujte před dům, ale předejte ho přímo hasičům, kteří pomohou i s těžkým odpadem.

SoDo a OÚ Dohalice Vás srdečné zvou 15. 6. 2019 na výlet pro děti s rodiči do Ostré u Lysé nad Labem do Centra řemesel a bylinné zahrady Botanicus a do ZOO Chleby. Odjezd je v 9:00 od OÚ. Návrat mezi 17. a 18.hod. S sebou pití, svačinu, náhradní oblečení, peníze na vstupné pro dospělé, plavky a ručník v případě letního počasí.

Kulturní spolek Kaštánek Vás srdečně zve na svůj prázdninový koncert na téma 100 let českých a slovenských hitů. Koncert se koná v neděli 9.6.2019 od 18:00 v Pivovaru Lindr Mžany. Vstupné je dobrovolné.

V naší obci budou od 7.6. do 9.6.2019 na obvyklých místech přistaveny kontejnery na nadměrný odpad. Prosíme občany, aby odpad do kontejneru pokud možno vyhazovali v rozloženém stavu a co nejvíce ho rovnali. Pokud bude kontejner plný, nenechávejte odpad na místě. Děkujeme za pochopení.

V naší obci budou od 7.6. do 9.6.2019 na obvyklých místech přistaveny kontejnery na nadměrný odpad. Prosíme občany, aby odpad do kontejneru pokud možno vyhazovali v rozloženém stavu a co nejvíce ho rovnali. Pokud bude kontejner plný,prosím, nenechávejte odpad na místě. Děkujeme za pochopení.

KÚ pro KHK, kat.pracoviště HK oznamuje, že katastrální operát v k.ú. Dohalice bude obnoven novým mapováním. Vlastníci nemovitostí budou ke zjišťování průběhu hranic pozemků a vnějšího obvodu budov zváni písemně nejméně týden předem, přitom jsou povinni označit trvalým způsobem a na vlastní náklad nesporné hranice pozemků. Přesný termín zahájení bude obci oznámen dodatečné nejméně 30 dnů předem.Jestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 9 a 10

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice a nebude dále zpracovávána.

V případě že chcete zasílání ukončit,
kontaktujte Obecní úřad z emailové adresy na kterou chcete zasílání zrušit.