Dnes je pátek 21.února svátek má Lenka zítra Petr  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Informace GDPR
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Veřejné zakázky
 Archiv


00521514    

Hlášení obce 


Pro nepřízeň počasí - rozpuštění ledové plochy je “Obecní Dohalické bruslení” plánované na pátek 14.2.2020 od 18:00 do 19:30 v Pivovaru Lindr Mžany zrušeno.

TJ Sokol Dohalice si Vás dovoluje pozvat na tradiční „Sportovní ples“, který se koná v sobotu 8.2.2020 od 20:00. V sokolovně v Dohalicích k poslechu a tanci zahraje skupina Raj Music Připravena bude také bohatá tombola. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vzhledem k špatnému počasí není možné odehrát dnešní zápasy OHL. Celý nedělní program se tedy přesune na středu 5.2. ve stejném pořadí. Od 18:00 odehrají zápas Mokrovousy - Máslojedy a od 20:00 Sadová - Dohalice. Úterní program zůstává nezměněný. Děkujeme za pochopení.

Hokejový oddíl Dohalice si Vás dovoluje pozvat na nadstavbové utkání OHL, které se koná v neděli 2.2. od 20:00 hod. Na mžanské ledové ploše se náš tým střetne v derby s týmem Sadové. Přijďte podpořit náš tým v hojném počtu. Děkujeme za podporu.

Hokejový oddíl Dohalice si Vás dovoluje pozvat na utkání OHL, které se koná v úterý 28.1. od 20:00 hod. Na mžanské ledové ploše se náš tým střetne s týmem Stračova. Přijďte podpořit náš tým v hojném počtu. Děkujeme za podporu.

Hokejový oddíl Dohalice si dovoluje pozvat občany, na utkání OHL, které se koná v neděli 26.1. od 18:00 hod. Na mžanské ledové ploše se náš tým střetne s týmem Hořic. Přijďte podpořit náš tým v hojném počtu. Děkujeme za podporu.Jestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 4 a 1

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice a nebude dále zpracovávána.

V případě že chcete zasílání ukončit,
kontaktujte Obecní úřad z emailové adresy na kterou chcete zasílání zrušit.