Dnes je čtvrtek 2.července svátek má Patricie zítra Radomír  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Informace GDPR
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Veřejné zakázky
 Archiv


00528598    

Hlášení obce 


Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. a Zemědělské družstvo Mžany zve akcionáře a členy na řádnou valnou hromadu a členskou schůzi, která se bude konat v pátek 3.7.2020 od 17 hodin ve Sportovní hale v Hněvčevsi. Časy odjezdů autobusů na schůzi jsou uvedeny v pozvánkách, které členové a akcionáři obdrželi.

TJ Sokol Dohalice Vás zve na již 18. ročník turnaje v malé kopané RAALTRANS CUP 2020, který se koná tuto sobotu 27. 6. 2020 od 8:00 s předpokládaným finále kolem 17:00. Občerstvení je zajištěno po celý den včetně rožnění selete.

TJ Sokol Dohalice si Vás dovoluje pozvat na fotbalový zápas mužů s mužstvem Malšovy Lhoty, který proběhne v rámci turnaje JAKO OPEN 2020 ve středu 24.6.2020 od 18:00 na fotbalovém hřišti v Dohalicích. Občerstvení je zajištěno.

TJ Sokol Dohalice si Vás dovoluje pozvat na fotbalový zápas mužů s mužstvem Chlumce nad Cidlinou „C“, který proběhne v rámci turnaje JAKO OPEN 2020 dnes v neděli 14.6.2020 od 16:30 na fotbalovém hřišti v Dohalicích. Občerstvení je zajištěno.

Kontejnery na objemný odpad budou přistaveny, na základě příslibu dodavatele, v naší obci na obvyklých místech od pátku 12.6. do neděle 14.6.2020. Žádám občany, kteří přes upozornění nechali minulý víkend odpad na místě aby ho laskavě uložili do těchto přistavených kontejnerů. Také si je dovolím upozornit, že nemají zaplacené poplatky za odpad. Žádám je aby je okamžitě uhradili.

Obec Dohalice oznamuje občanům, že z důvodu technických problémů ze strany dodavatele budou kontejnery na nadměrný odpad přistaveny v průběhu příštího týdne. O termínu Vás budeme informovat.Jestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 7 a 5

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice a nebude dále zpracovávána.

V případě že chcete zasílání ukončit,
kontaktujte Obecní úřad z emailové adresy na kterou chcete zasílání zrušit.