Dnes je neděle 16.prosince svátek má Albína zítra Daniel  
 Úvod
 O obci
 Historie
 Památky
 Služby v obci
 Obecní úřad
 Kontakty Oú
 Aktuality
 Podatelna
 TJ Sokol Dohalice
 SODO Dohalice
 ZŠ Dohalice
 MUDr. Kloudová
 Povodňový portál
 Průtok Bystřice
 Včelaři Dohalice
 Svoz odpadu


00489600    

  Správní území obce Dohalice je tvořeno katastrálními územími Dohalice a Horní Dohalice.   Dohalice leží v severozápadní části okresu Hradec Králové, jenž se nachází ve střední části východních Čech. Okolí obce rozkládající se v nadmořské výšce od 249 m n. v. na lukách při potoce západně od Dohaliček, po 284 m n. v. severovýchodně od Horních Dohalic, náleží do povodí říčky Bystřice, která obcí protéká.

více informací o DohalicíchOznámení, aktuality:
 • 2.3.2019 Muzikál Doktor OX


 • 13.12.2018 Malování na hedvábí - zrušeno ze zdravotních důvodů!


 • Hlášení obecního rozhlasu:

  Zastupitelé obce Dohalice si Vás dovolují pozvat na Veřejné zasedání zastupitelstva, které se bude konat v pondělí 17. 12. 2018 od 19:00 v Hospůdce u Jonešů. Při příležitosti výročí založení školy v naší obci bychom Vás chtěli požádat zda byste nepodpořili připravovanou vzpomínkovou akci předměty, fotografiemi a dalšími artefakty z historie naší školy. Přivítáme i pokud se budou pamětníci ochotni podělit o svoje vzpomínky. Předměty a další příspěvky můžete zapůjčit či předat panu řediteli Schmidtovi nebo na Obecním úřadě. Děkujeme.

  Projekt: Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice

  Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice.pdf
  Dobrý den,
  Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“.
  Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky tohoto dotazníku pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením.


  Projekt Rekonstrukce budovy TJ Sokol Dohalice
  byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje