Dnes je neděle 29.března svátek má Taťána zítra Arnošt  
 Úvod
 O obci
 Historie
 Památky
 Služby v obci
 Obecní úřad
 Kontakty Oú
 Aktuality
 Podatelna
 TJ Sokol Dohalice
 SODO Dohalice
 ZŠ Dohalice
 MUDr. Kloudová
 Povodňový portál
 Průtok Bystřice
 Včelaři Dohalice
 Svoz odpadu


00523538    

  Správní území obce Dohalice je tvořeno katastrálními územími Dohalice a Horní Dohalice.   Dohalice leží v severozápadní části okresu Hradec Králové, jenž se nachází ve střední části východních Čech. Okolí obce rozkládající se v nadmořské výšce od 249 m n. v. na lukách při potoce západně od Dohaliček, po 284 m n. v. severovýchodně od Horních Dohalic, náleží do povodí říčky Bystřice, která obcí protéká.

více informací o DohalicíchOznámení, aktuality:
 • 7.5.2020 Zápis do MŠ Mžany


 • 25.2.2020 Sdělení KHS KHK


 • 18.3.2020 Rozhodnutí hejtmana


 • Hlášení obecního rozhlasu:

  KÚKHK z důvodu nížší poptávky po cestování v našem kraji omezuje od 30.3.2020 některá dopravní spojení. Vlakové spojení Hradec Králové – Jičín - Turnov bude od pondělí 30.3. v režimu neděle i ve všední dny s vyjímkou spoje s odjezdem ve 4:42 z Hořic do Hradce Králové. Bližší informace naleznete na vývěsce a webu obce. Přesné informace o omezení dopravy naleznete na www.idos.cz. V pondělí bychom měli obdržet již 14 dní objednanou dezinfekci rukou. Distribuci po jednotlivých domech předpokládáme v úterý a ve středu. Prosím připravte si vhodné nádoby o objemu 500 ml na rodinu. Zda jsme dezinfekci obdrželi a přibližný čas distribuce oznámíme rozhlasem. Upozorňujeme občany na nutnost uhrazení poplatků za svoz odpadu a za psy tak, abyste měli vylepenou známku na rok 2020 do svozu následujícím po 1.4.2020. Prosím preferujte možnost zaplatit poplatky bankovním převodem na účet obce vedený u České spořitelny, známku Vám doručíme. Poplatky je i nadále možné platit také na obecním úřadě a to každé pondělí od 16:00 do 20:00 a každou středu od 8:00 do 16:00.

  Projekt Obnova veřejného osvětlení
  2.část byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje


  Projekt: Dětské hřiště Dohalice

  Byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.
  Projekt: Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice

  Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice.pdf
  Dobrý den,
  Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“.
  Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky tohoto dotazníku pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením.


  Projekt Rekonstrukce budovy TJ Sokol Dohalice
  byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje  Prohlášení o přístupnosti