Dnes je neděle 19.května svátek má Ivo zítra Zbyšek  
 Úvod
 O obci
 Historie
 Památky
 Služby v obci
 Obecní úřad
 Kontakty Oú
 Aktuality
 Podatelna
 TJ Sokol Dohalice
 SODO Dohalice
 ZŠ Dohalice
 MUDr. Kloudová
 Povodňový portál
 Průtok Bystřice
 Včelaři Dohalice
 Svoz odpadu


00497302    

  Správní území obce Dohalice je tvořeno katastrálními územími Dohalice a Horní Dohalice.   Dohalice leží v severozápadní části okresu Hradec Králové, jenž se nachází ve střední části východních Čech. Okolí obce rozkládající se v nadmořské výšce od 249 m n. v. na lukách při potoce západně od Dohaliček, po 284 m n. v. severovýchodně od Horních Dohalic, náleží do povodí říčky Bystřice, která obcí protéká.

více informací o DohalicíchOznámení, aktuality:
 • 25.5.2019 Mobilní svoz nebezpečných odpadů


 • Hlášení obecního rozhlasu:

  TJ Sokol Dohalice hledá pro doplnění mládežnických týmů kopané chlapce ve věku 5-8 let pro mladší přípravku, dále chlapce ve věku 8 – 10 let pro mužstvo starší přípravky a pro kategorii mladších a starších žáků chlapce 10 – 14 let. Nábor probíhá každé úterý a pátek od 17 hodin na hřišti u sokolovny v Dohalicích. SODO ve spolupráci s OÚ Dohalice, SDH a TJ Sokol Dohalice Vás srdečně zvou 30. dubna na Slet čarodějnic, klekánic, strašidýlek a jiné čarodějnické havěti. Sraz je u Hospůdky u Jonešů v 18:30. S sebou si vezměte čarodějnický kostým, koště a uzeninu na opečení. Všechna malá čarodějnická havěť bude za průlet Dohalicemi obdarována sladkou odměnou.

  Projekt Obnova veřejného osvětlení
  2.část byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje


  Projekt: Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice

  Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice.pdf
  Dobrý den,
  Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“.
  Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky tohoto dotazníku pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením.


  Projekt Rekonstrukce budovy TJ Sokol Dohalice
  byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje