Dnes je pondělí 24.září svátek má Jaromír zítra Zlata  
 Úvod
 O obci
 Historie
 Památky
 Služby v obci
 Obecní úřad
 Kontakty Oú
 Aktuality
 Podatelna
 TJ Sokol Dohalice
 SODO Dohalice
 ZŠ Dohalice
 MUDr. Kloudová
 Povodňový portál
 Průtok Bystřice
 Včelaři Dohalice
 Svoz odpadu


00485529    

  Správní území obce Dohalice je tvořeno katastrálními územími Dohalice a Horní Dohalice.   Dohalice leží v severozápadní části okresu Hradec Králové, jenž se nachází ve střední části východních Čech. Okolí obce rozkládající se v nadmořské výšce od 249 m n. v. na lukách při potoce západně od Dohaliček, po 284 m n. v. severovýchodně od Horních Dohalic, náleží do povodí říčky Bystřice, která obcí protéká.

více informací o DohalicíchOznámení, aktuality:
 • 22.9.2018 Pietní odhalení pomníku padlým občanům z Horních Dohalice


 • 19.9.2018 Obecní úřad - zavřeno z důvodu školení
 • Hlášení obecního rozhlasu:

  Obec Dohalice si Vás dovoluje pozvat u příležitosti konce první světové války a vzniku republiky NA PIETNÍ ODHALENÍ POMNÍKU PADLÝM OBČANŮM Z HORNÍCH DOHALIC dne 22.9.2018 od 14,00 hodin v Horních Dohalicích u lípy. Obecní úřad Mokrovousy Vás zve v neděli 14.10.2018 od 15:00 do Bránického divadla v Praze na anglickou konverzační komedii “Běž za svou ženou”. Prodej vstupenek probíhá v kanceláři OÚ Mokrovousy. Cena vstupenky 300,- Kč. Doprava zajištěna. Odjezd od autobusové zastávky v Mokrovousích ve 12:00.

  Projekt: Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice

  Novostavba venkovní učebny u ZŠ Dohalice.pdf
  Dobrý den,
  Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“.
  Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky tohoto dotazníku pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením.


  Projekt Rekonstrukce budovy TJ Sokol Dohalice
  byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje